Співпраця із “Психологічна служба ДСНС України”

На зображенні може бути: 9 людей, люди навчаються та лікарняНа запрошення викладачки ПНУ ім.В.Стефаника. Факультет психології доцентки Кафедра клінічної та реабілітаційної психології Мирося Кулеша-Любінець, психологинею Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області Людмилою Величко, випускницею даного вищого навчального закладу, у змішаному форматі, проведено зустріч зі студентами 4 курсу спеціальності “Психологія” Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника.
Також, в ході заняття психологиня поділилася сучасними психологічними техніками та вправами для нейтралізації негативного психологічного впливу війни на особистість та дієвими методиками стабілізації психоемоційного стану.
Заняття проходило в позитивній атмосфері, взаємопідтримці та дотриманні принципу «рівний-рівному».