Проект «Психологічна підтримка вчителів» триває

11 травня відбулася третя зустріч із вчителями, соціальними педагогами і психологами Львівської області. Вебінар на тему «Як проводити уроки під час війни» провела Оксана Паркулаб – кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри психології розвитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Мета вебінару – ознайомити фахівців з особливостями психолого-педагогічного супроводу учнів, які здобувають освіту в екстремальних умовах війни в Україні. У презентації представлено практичні рекомендації для педагогів щодо роботи з дітьми в надзвичайних ситуаціях. Під час вебінару учасники мали можливість розширити спектр базових навичок конструктивної взаємодії з дітьми, опанувати техніку релаксації, дихальні вправи та ігрові практики, що допоможуть знизити стрес і тривожність.
Чуйко Оксана, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри соціальної психології, провела вебінар «Формування безпечного простору на онлайн-уроці». Під час заняття розглянули складові безпечного освітнього середовища, проаналізували способи підтримки фізичної безпеки, кібербезпеки на онлайн-уроці. Особливу увагу звернули на підтримку психологічної безпеки, зокрема на забезпечення якісних міжособистісних відносин, доброзичливості, толерантності, сприятливого соціально-психологічного клімату, створенні умов для підтримки та розвитку самооцінки учня, його здібностей. Розглянули техніки подолання стресу та знаття напруги під час онлайн-уроку. Учасники поділились своїм досвідом формування безпечного простору на онлайн-уроці.