Збори трудового колективу факультету психології

15.12.2021 року на факультеті психології відбулися Збори трудового колективу факультету психології. Декан факультету проф. Лариса Заграй представила звіт факультету за 2021 рік, акцентуючи увагу на основних досягненнях факультету у навчальній діяльності, науковому доробку професорсько-викладацького складу, зокрема організації та проведенні міжнародної науково-практичної конференції за участю науковців Канади, США, Словакії, Польщі, Білорусі, Всеукраїнської науково-практичної конференції “Виклики сучасних організацій”, Всеукраїнської студентської конференції «Філософія: Modus Operandi», активізації студентської наукової діяльності, що дозволило отримати призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт ( І місце – Кальянов А. студент 4 курсу спеціальності Психологія – науковий керівник проф. Лариса Міщиха; ІІІ місце – Леник В. студентка 3 курсу спеціальності Психологія – науковий керівник доц. Надія Когутяк; ІІІ місце – Олійник Д. магістрантка спеціальності Психологія – науковий керівник Мирослава Кулеша-Любінець; ІІІ місце – Харук М.-К. студентка 4 курсу спеціальності Філософія – науковий керівник Возняк С.В.). Вагоме місце у діяльності факультету відводиться просвітницько-громадській діяльності.

На факультеті діють численні проєкти у яких приймають участь поряд із викладачами студенти, зокрема, волонтерські проєкти “Лікар свято” – керівниця доц. Мирослава Кулеша, “Янголи поруч” – керівниця доц. Ореста Возняк; просвітницько-консультативний проєкт “Ранок з психологом” – модератор кафедра соціальної психології; консультативна майстерня “Довіра” – модератор доц. Надія Куравська; Дебати – керівник доц. Степан Возняк та багато інших активностей. Підведені підсумки дозволили окреслити основні напрямки розвитку факультету психології на перспективу.