29 лютого 2020 р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук. З-поміж представлених 11 наукових секцій активною роботою відзначилися секції «Філософії» та «Соціології», які очолили доценти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Гнатюк Я.С. та Кучера І.В.

Журі відзначило високий рівень знань та ерудиції конкурсантів, наукову і практичну актуальність їхніх досліджень.

За результатами конкурсу у секції «Соціологія» Кудельська Софія здобула ІІ місце, а Бойчук Андрій та Харів Надія розділили ІІІ місце.

У секції «Філософія» перемогу здобув Забавський Назарій, який посів ІІІ місце.

Кучера І.В. побажала Кудельській Софії достойних здобутків на наступному етапі, а всім конкурсантам подякувала за участь в роботі секцій і запросила на навчання на одну із спеціальностей філософського факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.