Навички написання резюме та проходження професійної співбесіди

За ініціативи кафедри соціальної психології та психології розвитку в межах навчальних дисциплін “Психологічний відбір та оцінка персоналу” та “Психологія коучингу” 24.02.2020 відбулася зустріч студентів-психологів із випускницею філософського факультету, представницею компанії HR IT-компанії Insilico Soft Анастасією Барабашовою.

На зустрічі Анастасія ознайомила студентів із особливостями написання резюме для потенційних пошукувачів роботи та надала відповідні рекомендації щодо особливостей проходження співбесіди.

Також було розглянуто специфіку написання резюме та проведення співбесіди рекрутером, HR чи організаційним психологом при підборі персоналу.

Студентів також цікавило можливості працевлаштування молодих працівників без досвіду роботи.