ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

З ініціативи голови студентського СЕНАТУ філософського факультету МАРІЇ СТОРЧОУС, під головуванням основного модератора дійства заслуженого працівника культури України, пані ЛІЛІЇ БОРИСЕВИЧ
ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ прийняв у свої лави юних ПЕРШОКУРСНИКІВ, майбутніх філософів, психологів, реабілітаційних психологів.

І хоча святкове дійство, швидше за все, носило символічний характер – за своїм змістовим наповненням знаменує початок нового етапу студентського життя у стінах рідного ФІЛОСОФСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

У святковому заході взяли участь академнаставники Олена Хрущ; завідувач кафедри філософії та соціології Максим Дойчик, заступник декана філософського факультету Оксана Федик, батьки студентів та інші гості.
З піснею-вітанням для рідного факультету виступила його випускниця Софія Бардашевська.