СВІТЛОЇ ПАМ`ЯТІ АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА ПАЛІЯ

… занадто раптово пішов від нас у кращий світ… Залишивши Родину, Друзів, Колег, не зреалізовані плани та мрії…
Зараз перебуває у Вічності, критерієм виміру якого є наша людська пам’ять….

До Дня працівника освіти у колі Родини, Друзів, Колег, Студентства на ФІЛОСОФСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ, де у свій час працював АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ відбулася зустріч із дружиною покійного Анатолія Андрійовича – РУСЛАНОЮ ІВАНІВНОЮ ПАЛІЙ , яка поділилася із присутніми частинкою своїх спогадів і за покликом свого серця подарувала науковій бібліотеці нашого університету бібліотечні надбання Анатолія Андрійовича.

Кожен із присутніх мав змогу пригадати і висловити у своїх спогадах щось своє: хтось про Його величезну працездатність ; хтось – про Його щирість і веселу вдачу; хтось – про Його унікальні здібності науковця, викладача, учителя.
Його неординарно – творча особистість завжди відповідала критеріям людяності та мудрості!

На зустрічі також були присутні заступники директора наукової бібліотеки нашого університету, Світлана Валеріївна та Людмила Іванівна, які висловили вдячність Руслані Іванівні, за щирий вагомий дарунок.

Переконаний, що книги з особистої бібліотеки АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА продовжуватимуть Його прижиттєву місію – давати знання іншим!

СВІТЛА  ПАМ’ЯТЬ!!!