Інтерактивний семінар з психології коучингу

13.05.2019 р. відбувся інтерактивний семінар з психології коучингу за участі доцента Федоришин Г.М., магістрів спеціальності «Психологія» та студентів 1 курсу цієї ж спеціальності. Метою заняття було набуття магістрами практичних навичок структурування, планування і проведення коучингової бесіди. На ролі клієнтів охоче погодилися студенти першого курсу, які виявили щиру зацікавленість до того як працює коучинг як технологія і до професіоналізму магістрів. На занятті панувала атмосфера взаєморозуміння і взаємопідтримки. Окрім формування безпосепередніх професійних компетентностей коуча, психологи мали змогу відчути справжне професійне єднання, командний дух студентської спільноти філософського факультету.