На шляху до кращого завтра: продовження соціологічного дослідження про якість життя українців

Захоплюючою можливістю для студентів другого курсу факультету психології, майбутніх реабілітаційних психологів, виявилося продовження соціального опитування про якість життя українців через призму різних психологічних аспектів. Така дослідницька діяльність студентів під керівництвом викладачів (проф. Мирослави Гасюк, доц. Наталії Іванцев та викл. Лілії Крикун)  уможливлює набуття ними практичного досвіду на основі теоретичних знань у дослідженні показників якості життя українців у час війни та сприяє розвитку наукового потенціалу майбутніх психологів.  Участь студентів-психологів у цьому дослідженні важлива, оскільки вони можуть привнести свіжий погляд, допомогти у зборі та аналізі даних, сприяючи подальшій розвідці у цій важливій галузі психології.

IMG_3051 (online-video-cutter.com)