Година академнаставників з проблеми «Молодіжні субкультури: ризики впливу»

На виконання розпорядження ректора від 28.03.2024 р. № 64-р «Про проведення просвітницько-профілактичної роботи зі студентами 1-4-х курсів» у рамках години академнаставника 17.04.2024р. відбулася зустріч кураторів Людмили Іванцев та Наталії Іванцев зі студентами першого (ПСр-11 і 12) і третього курсу (ПС – 33). Розглядаючи тему “Протиправні прояви у молодіжних субкультурах: визначення, ризики та способи профілактики” на основі підготовлених студентами презентацій, відбулася жива та захоплююча дискусія, яка включає в себе різноманітні аспекти цієї проблеми. В ході дискусії учасниками було висловлено різні точки зору та ідеї щодо того, як зменшити ризики протиправних дій у молодіжних субкультурах. Студенти обговорювали значення профілактичної роботи, виявлення ранніх ознак проблемного поведінки, залучення молоді до соціальних та культурних проектів, які сприяють розвитку позитивних цінностей та інтересів. В цілому, зустріч на цю тему була продуктивною та пізнавальною, сприяла обміну думками, а також засвоєнню нових знань та підвищенню свідомості студентів щодо проблем протиправної поведінки у молодіжних середовищах.