Вивчення дисципліни «Психологічні основи сексології»

Розмови про сексуальність та сексуальне здоров’я завжди цікаві та важливі, але коли ми маємо можливість поспілкуватися з професіоналом у цій галузі, вони стають ще ціннішими.

15.04.2024  студенти факультету психології  у межах вивчення дисципліни «Психологічні основи сексології» мали унікальну можливість зустрітися з практикуючим психотерапевтом, сексологом, викладачем та супервізором Національного інституту сексології та сексуального здоров’я  Романом Андієвським.

Було обговорено  багато тем, від розуміння власних потреб до питань безпеки та взаєморозуміння у партнерських відносинах. Ця зустріч дала багато підказок і інсайтів, щодо збереження сексуального здоров’я, розуміння сексуальних дисфункцій та сексуальної культури.

Зустріч сприяла підвищенню усвідомлення   важливості відкритого та неупередженого обговорення питань, пов’язаних із сексуальністю, як частини загального здоров’я та благополуччя особистості.