Профорієнтація у Долинському ліцеї «Науковий»

20.05.2024 р. відбулася онлайн зустріч доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлани Іванівни Білоус зі старшокласниками Долинського ліцею «Науковий», котрі є учасниками гуртка «Історії України» Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Долинської міської ради Івано-Франківської області. Керівник гуртка – учитель історії п. Марта Чернецька.
В ході зустрічі Білоус С.І. провела тематичний виступ, присвячений місцю і ролі християнських цінностей в житті людини і суспільства в умовах сучасності.  Викладач відзначила активність й зацікавленість учнів проблематикою духовності, історії, гуманітаристики.
С.І. Білоус також познайомила учнів зі спеціальністю 033 «Філософія», що вивчають студенти у Прикарпатському національному університеті, за якою можна глибше пізнавати суспільні процеси, духовність, навчатися мистецтву логічного й критичного мислення, аргументації, представлення власної позиції з багатьох питань.

Кафедра філософії соціології та релігієзнавства висловлює вдячність адміністрації Долинського ліцею «Науковий» та вчителю п.Марті Чернецькій за організацію даної зустрічі і засвідчує готовність до подальшої творчої співпраці.