Захід на тему: “Ключові цінності академічної доброчесності: очима студентів”

За ініціативи студентів 1 курсу ОП «Реабілітаційна психологія» груп ПСр-11 і ПСр-12 та їх академнаставника Наталії Іванцев 23.02.2024р. відбувся захід на тему “Ключові цінності академічної доброчесності: очима студентів”. До даного заходу долучилися студенти старших курсів та викладачі-куратори Вероніка Шкраб’юк, Людмила Іванцев. Цей захід став важливим кроком у підвищенні рівня усвідомлення академічної доброчесності серед студентів. Під час заходу були проведені дискусійні групи, де учасники обговорювали ключові поняття академічної доброчесності, виокремлювали основні принципи та обговорювали ситуації з порушеннями етичних норм, з якими можуть зіштовхнутися студенти. Проведене опитування дозволило зрозуміти ставлення студентів до питань доброчесності та етики в академічному середовищі. Акцентувалася увага і на розгляді способів, які можуть бути ефективними у покращенні дотримання академічної доброчесності та створенні сприятливого навчального середовища, де інтелектуальна чесність та етична поведінка підтримуються і цінуються. На завершення зустрічі студенти демонстрували підготовлені ними презентації на тему академічної доброчесності: “Чесність у навчанні: як вона впливає на успіх”(Вікторія Іванова, студентка групи ПСр-12), “Правильне цитування та використання джерел: як уникнути плагіату” (Дарія Сівова, Анна Дудар, студентки ПСр-11), “Унікальність та оригінальність досліджень: як зберегти науковий інтегрітет” (Надія Стахурська, студентка ПСР-11 ), “Цифрова етика та академічна доброчесність в онлайн-середовищі” (Діана Ганцюк, Вікторія Андрушко, студентки ПСр-11). Одержані результати та  відгуки від учасників проведеної зустрічі надали поштовх до планування подальших заходів та ініціатив щодо підвищення свідомості щодо академічної доброчесності. Завдячуємо усім, хто долучився до цієї ініціативи та зробив свій внесок у підвищення рівня свідомості про академічну доброчесність серед студентської спільноти.