![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/ec383c6c-3359-4796-b7f4-c74ad8e0d79c.jpg)
У заході з підведення проміжних підсумків завершення реалізації проєкту взяли участь представники Прикарпатського національного університету на чолі з ректором Ігорем Цепендою, Варшавського університету на чолі з директором Студій Східної Європи Яном Маліцьким, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області на чолі з начальником відділу реагування на надзвичайні ситуації Тарасом Кочкоданом та менеджером проєкту PIMReC Миколою Бурлаком, провідний експерт Представництва Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Україна у Львові Василь Хім’як, представники консульських та регіональних урядових структур РП, які на різних етапах відновлення обсерваторії допомагали її відбудовувати.
(Детальніше згодом).