![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/308c880b-120e-4b87-aa19-a99f123d89e3-1024x576.jpg)
Відбулась також зустріч з науковцями кафедри лісового та аграрного менеджменту Прикарпатського університету з метою опрацювання проєктів порівняльного аналізу розвитку лісового господарства та його відновлення на півночі України внаслідок російської агресії.
Делегація ознайомилась з роботою релокованого парку 3D принтерів «Екструзія в русі», з якою ПНУ створив спільну лабораторію, а також «Візит центру Верховинського НПП» в Ільцях.