Дискусія “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни”

В Івано-Франківську  на панельній дискусії “Непроста розмова: ментальне здоров’я під час війни” імениті спікери говорили про досвід арттерапевтичних проєктів, нейрологічні стартапи, реабілітацію військових, а також збереження психіки серед мирного населення.

Спікери події:

• Ростислав Держипільський  — генеральний директор та художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
  • Роман Гавриш  — співзасновник нейрологічного стартапу “Anima”.
  • Галина Федоришин  — кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології Прикарпатського університету імені Василя Стефаника
  • Михайло Пустовойт  — доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії Івано-Франківського медичного університету
  • Модерувала дискусію Надія Шегда — комунікаційниця, керівниця пресслужби Обласної клінічної лікарні.

Учасники панелі обговорили сутність генераційної травми, принципи роботи інноваційного нейрологічного стартапу та цінність арттерапії, зокрема й театрального мистецтва.

Також спікери відповіли на запитання гостей заходу. Зокрема, спілкувалися про психологічну підтримку медичних працівників, чи на часі комедійне мистецтво, про в’єтнамський симптом, реабілітацію військових, психологічну допомогу людям, які вимушено покинули свої домівки й проживають в Івано-Франківській територіальній громаді.