В Університеті Східної Англії наша делегація працює над спільним проєктом

На запрошення британських партнерів з 10 по 24 червня представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника ознайомлюються з роботою Університету Східної Англії в місті Норвіч. З цим партнером ПНУ реалізує проєкт «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика».

12 червня наша делегація на чолі з першою проректоркою Валентиною Якубів зустрілася з віце-канцлером Університету Східної Англії Девідом Макгуайром, а також з провіце-канцлером з наукових і міжнародних питань Марком Сірсі та директором UEA Global Карен Блекні.

Основна мета проєкту «Підготовка ґрунту для реконструкції – знезараження ґрунту в Україні, еко-підприємництво та екологічна журналістика», який реалізується командою Прикарпатського університету в партнерстві з британськими колегами, полягає у підготовці для очищення та знезараження ґрунту в Україні, а також розвитку еко-стартапів у цьому напрямку.

Координатором проекту від Прикарпатського національного університету є Ірина Григорук – доцент кафедри управління та бізнес-адміністрування, начальник НДЧ.

Основні напрямки проєкту включають:

• Нові матеріали для зниження ризику забруднення ґрунтів;

• Розвиток системи еко-інноваційних стартапів;

• Цифровий сторітелінг/журналістика задля популяризації екологічних проектів.

Три групи делегації Прикарпатського університету у даних напрямках проєкту активно співпрацюють з своїми британськими колегами. Ця взаємодія сприяє обміну знаннями, взаємному вдосконаленню та розширенню можливостей для обох сторін. В найближчі дні заплановано ряд заходів, спрямованих на подальший розвиток проєкту та зміцнення співпраці між університетами.