Профорієнтаційна робота на факультеті психології

Профорієнтаційна робота на факультеті Психології триває!

В рамках проєкту “Університет для учнів” доцент кафедри соціальної психології Галина Федоришин та провідний фахівець факультету психології, асистент кафедри загальної та клінічної психології Надія Петрук відвідали Битківський ліцей Пасічнянської територіальної громади.

Під час зустрічі обговорили унікальні можливості для студенів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професійні напрями університету, спеціальності та освітні програми, найновіші правила вступу у 2023 році, деталі проведення Національного мультимедійного тесту. Школярі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
Після цього психологи провели з учнями тренінгові заняття «Як планувати в умовах війни?».

Дякуємо директорам ліцеїв, вчителям та абітурієнтам за активність та сподіваємося на майбутню співпрацю!