21-26 серпня 2022 року у м. Leszno, Poland відбулася Перша міжнародна конференція з психотерапії International Training and Skience Conference “In search of truth and humanity in the age of war”. Доцент кафедри загальної та клінічної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника представила виступ та поділилася практичним досвідом роботи з біженцями у шелтерах м. Варшава, Польща. Тема виступу: “Psychological work with different type of refugeed”, де були зазначені основні труднощі та їх вирішення у роботі з біженцями, виокремлено типологію біженців, психологічні особливості роботи з різними типами біженців. Серед спікерів конференції також були представники США, Бельгії, Німеччини, Італії, Польщі, України, Австрії та інших країн.