Підсумки щорічної звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021р.

4-8 квітня в нашому університеті відбувалась щорічна звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021р.

Факультет психології взяв активну участь у конференції. Зокрема, 4 квітня на пленарному засідання університету виступив Ігор Гоян, доктор філософських наук, доктор психологічних наук, професор кафедри філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології, з доповіддю «Щастя як складова самоорганізації особистості».

5 квітня проведено пленарне засідання секції психології, філософії, соціології та релігієзнавства, на якому заслухано та обговорено доповіді на актуальні для сьогодення теми: Життєстійкість як ресурс особистості (кандидат психологічних наук, доцент Н. М. Матейко), Логічний самозахист в умовах інформаційної війни (кандидат філософських наук, доцент Я.С. Гнатюк).

6 квітня відбулись засідання підсекцій загальної та клінічної психології; психології розвитку; соціальної психології; історичних та теоретичних проблем філософії; соціології та філософського аналізу сучасності. Під час засідань підсекцій розглянуто результати наукових пошуків докторантів, аспірантів та викладачів, обговорено актуальні проблеми сучасної психології, філософії, соціології та накреслено перспективи подальших досліджень. За результатами конференції учасники мають можливість опублікувати тези доповідей у збірнику матеріалів звітної конференції за 2021р.

7 квітня проведено засідання студентських підсекцій, за результатами роботи яких визначено кращі доповіді на нагороджено студентів грамотами. Так, підсекція загальної та клінічної психології представила до нагородження грамотами Радик Надію Тарасівну (студентку 1 курсу ОР Бакалавр спеціальності «Психологія»), Данілову Іванну Андріївну (студентку 1 курсу ОР Магістр спеціальності «Психологія»); рекомендувала до друку у збірнику наукових праць студентів «Еврика- ХХІІІ» тези Кобилянської Наталії Миколаївни (студентки ІІІ курсу ОР бакалавр, спеціальності «Психологія»), Кобилянської Надії Миколаївни (студентки ІІІ курсу ОР бакалавр спеціальності «Психологія».

Підсекція психологія розвитку представила до нагородження грамотами Большакова Н. (студента 2-го курсу ОР «бакалавр» факультету іноземних мов), Танасів Тетяну (студентку 3-го курсу ОР «бакалавр» факультету психології); рекомендувала до друку тези доповідей Брух Тетяни Вікторівни (студентки 3-го курсу ОР «бакалавр» факультету психології), Чаплак Марти (студентки 3-го курсу ОР «бакалавр» факультету психології)
Підсекцією соціальної психології за  змістовний виступ на звітній науковій конференції було прийнято рішення нагородити грамотами університету таких студентів: Мальовану Інну Олегівну і Вітвіцьку Юлію Миколаївну, студенток ІV курсу факультету психології спеціальності «Психологія». До друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика-ХХІІІ» рекомендовано включити тези повідомлень Брух Тетяни Вікторівни, студентку ІІІ курсу факультету психології спеціальності «Психологія» і Бойко Уляни Богданівни, студентку 4 курсу ОР «бакалавр» спеціальності «Психологія».

Підсекції історичних, теоретичних та практичних проблем філософії,  а також української культури та релігієзнавства за змістовні виступи представили до нагороди грамотами Свирид Еву Романівну (студентка групи МК-12 економічного факультету), Паньківа Михайла Сергійовича (студент групи СОІ-21 факультету історії, політології і міжнародних відносин), Косюк Валентину Орестівну (студентка КІ -11 фізико-технічного факультету), Гусак Оксану Василівну (студентка групи ФЛ-11  факультету психології), Халудила Тараса Валерійовича (студента групи ЕК-11 економічного факультету).  Рекомендовано до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХІІІ» тези повідомлень студентів: Кондрат Тетяни Володимирівни (студентки групи СОІ-22 факультету історії, політології і міжнародних відносин), Соколова Віталія Вадимовича (студент групи ФЛ-11 факультету психології), Маслянко Жанни-Марії Василівни (студентки групи ФЛ-21 факультету психології), Корнят Христіанни Василівни (студентка групи ФЛ-31 факультету психології).

За результатами звітної конференції було зроблено висновки щодо сучасного стану та перспективи ст

удентської наукової роботи.