6 квітня відбулося онлайн-засідання кафедральної секції соціології та філософського аналізу сучасності

В межах звітної наукової онлайн-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік, 6 квітня на платформі zoom відбулося онлайн-засідання секції соціології та філософського аналізу сучасності. Викладачі та аспіранти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства виступили з анонсованими доповідями з актуальних філософсько-світоглядних, соціологічних, релігієзнавчих і культурологічних проблем, які викликали жваву дискусію. Червоною ниткою секційного обговорення практично усіх доповідей стала тема російської військової агресії проти України, серед яких        “(Де)масовізація комунікації” (к.філос.н., доц. Гайналь Т.О.), “Дегуманізація як принцип пропаганди в умовах війни” (д.філос.н.,доц. Дойчик М.В.), “Духовно-моральна парадигма українців як основа перемоги над російським ворогом” (к.культ.н., доц. Новосад М.Г.), “Реклама в соціологічному дискурсі” (к.іст.н., доц. Кучера І.В.), “Соціальна активність релігійних організацій України в умовах воєнного стану” (к.філос.н., доц. Білоус С.І.), “Роль ідеї гідності у процесах трансформації образу жінки в сучасному суспільстві” (аспірантка 3 курсу Макарук К.І.) та ін.