Профорієнтаційна зустріч з учнями 10-11 класів Надвірнянської ТГ

Слава Україні!
Яку професію обрати? Де, коли і як навчатися? Якою буде вступна кампанія? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали учасники онлайн-конференції проєкту “Обери своє майбутнє” Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (м. Івано-Франківськ) – учні 10 і 11 класів, вчителі ліцеїв Надвірнянської ТГ.
З освітніми програмами Університету присутніх ознайомили провідний фахівець з профорієнтації Галина Михайлівна Волощук та відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуард Йосипович Лапковський.
Про спеціальності “Філософія”,”Психологія” Факультет психології, освітні програми “Психологія” та “Реабілітаційна психологія”, про особливості навчання, затребуваність та сучасні виклики професії психолога поінформувала заступник декана факультету психології Галина Миколаївна Федоришин.