Презентація магістерських ОП спеціальності “Психологія”для учасників проєкту “Теорія і практика гештальт-терапії”.

Інтерес до навчання на магістратурі спеціальності «Психологія» зростає! 🔥Так, на запит учасників проєкту «Теорія і практика гештальт-терпії» (менеджер – Мухітдінова Н.) 14 січня з ними зустрілися викладачі кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Чуйко О. та Вітюк Н. 💡На зустрічі було висвітлено особливості навчання на магістерському рівні спеціальності «Психологія».
💡Особливу увагу звернено на умови вступу, терміни реєстрації абітурієнтів та подачі документів, специфіку вступу при наявності дипломів бакалавра та спеціаліста/магістра.
💡Учасників зустрічі ознайомлено із актуальними сайтами, на яких можна отримати необхідну інформацію про вступ в магістратуру та підготуватись до іспитів. Зокрема, представлено сайти ПНУ, факультету психологіі та психологічних кафедр, а також сайт Українського центру оцінювання якості освіти.
❗️Запрошуємо на навчання на магістратурі спеціальності «Психологія»