Профорієнтаційна зустріч «Моя професія. Ким стати у майбутньому?»

16 грудня відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри загальної та клінічної психології, кандидата психологічних наук, Карпюк Юлії Ярославівни та учнів 11 класу Долішньозалучанського ліцею імені Яреми Гояна й учнів старших класів Горішньозалучанської гімназії Снятинського ліцею імені Василя Стефаника на тему «Моя професія. Ким стати у майбутньому?»

На зустрічі обговорювали важливе питання вибору майбутньої професії, а також перспективи й переваги навчання та розвитку в напрямі психології. Учні дізналися про умови вступу на навчальні програми кафедри загальної та клінічної психології, особливості навчання на денній і заочній формі, а також про можливості працевлаштування й кар’єрного зростання після завершення університету.

В другій частині профорієнтаційного заняття учні взяли участь в майстер-класі з професійного самовизначення, дослідили свої інтереси, вподобання, прагнення, здібності, сильні сторони й відкрити власну «супер силу», яка допоможе опанувати бажану професію.