Про можливості застосування коучингових технологій у побудові професійної траєкторії медичних працівників

У квітні відбулися практичні заняття доцента кафедри соціальної психології Галини Федоришин  із слухачами курсів підвищення кваліфікації Івано-Франківського національного медичного університету.  На заняттях розглядали коучингові технології як такі, що розкривають потенціал людини задля її ефективності та продуктивності, для побудови плану кар‘єри, а також для знаходження балансу «сім‘я – кар‘єра» жінок і чоловіків. Особливий інтерес у присутніх викликали моделі цілепокладання SMART, PURE, CLER, а також коучингові моделі GROW  та VALOR, «Колесо балансу», техніка подолання сумнівів і заперечень.
Запитання та обговорення спонукали до кращого розуміння предмету та можливостей втілення принципів коучингу та коучингових технологій у практику.