Тренінг для працівників патрульної поліції Івано-Франківської області

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, відбувся запланований тренінг для працівників патрульної поліції Івано-Франківської області на тему “Маніпуляція як деструктивний психологічний вплив: діагностичні ознаки та способи протидії”. Понад 20 патрульних поліцейських збагатилися знаннями про сутність маніпуляції, головні складові маніпулятивного впливу та його індикатори, загальні способи протидії маніпуляції; алгоритм протидії деструктивним впливам. Найбільший резонанс в учасників тренінгу викликало питання про способи протидії маніпуляціям. Досвідчений тренер – доцент кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Куравська Надія Володимирівна – розповіла про такі найбільш ефективні техніки захисту від маніпулятивних інтервенцій, як “Прояснення”, “Обґрунтування”, “Викриття цілей маніпулятора” тощо. Під час спільного обговорення проблеми деструктивності маніпулятивних впливів працівники патрульної поліції отримали змогу переконатися, що вони уможливлюються взаємодією багатьох чинників, починаючи від особливих цілей маніпулятора, закінчуючи індивідуально-психологічними особливостями його жертв. Загалом тренінг отримав багато схвальних відгуків від патрульних поліцейських і вмотивовував їх на подальше ознайомлення та засвоєння психологічних знань.