Мистецький конкурс «ПНУ має таланти»

Мистецькй конкурс «ПНУ має таланти» проводять в рамках святкування 150-річчя від дня народження патрона університету Василя Стефаника з метою активного залучення до творчості студентів університету.

Учасники повинні надіслати в телеграм Центру студентського розвитку за вказаним номером +380 98 586 3499 програму виступу до 16 квітня 2021 р.

У програмі необхідно вказати наступне:

• прізвище, ім’я, по батькові виконавця (виконавців);
  • назву факультету / інституту, групу;
  • назву конкурсного номеру;
  • відеофайл виступуназві файлу вказати своє прізвище)

Станом на 23 квітня оргкомітетом конкурсу буде оголошено імена 15-ти учасників, котрі пройшли до ІІ етапу.

Учасники ІІ етапу зобов’язані відзняти відео свого фінального виступу до

7 травня включно і надіслати його в телеграм Центру студентського розвитку.

Оргкомітет конкурсу до 20 травня визначає з 15-ти фіналістів трьох переможців і присуджує їм відповідно І, ІІ, ІІІ місця.

Для якіснішого представлення окремих номерів і в разі необхідності виконавці різних інститутів і факультетів можуть об’єднуватися в один колектив.

Колективи можуть виступати в одній номінації, а окремі виконавці – у двох.

Кожен конкурсант представляє один номер, тривалість якого не повинна

перевищувати 4 хвилини.

Виступ колективів драматичного жанру (театр естрадних мініатюр, stand-up) не повинен перевищувати 6 хвилин.

Кожен концертний номер оцінюється за десятибальною шкалою журі в складі трьох працівників Центру студентського розвитку, двох голів органів студентського самоврядування і двох членів журі на кожну із запропонованих номінацій.

Імена трьох переможців онлайн-конкурсу будуть оголошені 20-го травня у фінальному відеоролику на офіційних інтернет-сторінках університету. Рішення журі перегляду і оскарженню не підлягає. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, Ш ступенів і заохочувальними призами.