Співпраця з Благодійною організацією «Карітас Івано-Франківської УГКЦ»

Кафедра Психології розвитку розпочала активну співпрацю з Благодійною організацією «Карітас Івано-Франківської УГКЦ». Пріоритетним завданням співпраці є забезпечення можливостей формування професійних умінь та навичок майбутніх психологів в умовах практичної діяльності організації. Співпраця розпочалась із залучення студентів четвертого курсу спеціальності «Психологія» в форматі виробної практики під керівництвом доц. С.Д.Литвин-Кіндратюк та проф. О.І.Климишин до таких напрямів діяльності організації, як: психолого-педагогічна підтримка та розвиток дітей і підлітків; просвіта молоді щодо активного, безпечного і здорового способу життя; надання психологічної допомоги жертвам торгівлі людьми та проведення превентивних заходів протидії торгівлі людьми. Передбачається розробка та втілення програми активного залучення студентів факультету (починаючи з перших курсів) до діяльності організації на волонтерських засадах, що сприятиме їх не тільки професійному, але й особистісному розвитку в цілому.