Підвищення ефективності професійної діяльності психологів

20.11.2020 р., відбулося перше засідання Робочої групи з питань підвищення ефективності професійної діяльності психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України. Під час засідання обговорювалися питання організації навчання пенітенціарних психологів із залученням ресурсів вищих навчальних закладів, підготовки навчальних та методичних матеріалів, зокрема навчального посібника «Робоча книга пенітенціарного психолога», оновлення й автоматизації діагностичного інструментарію в роботі пенітенціарного психолога із засудженими, апробації й адаптації зарубіжного досвіду ресоціалізації засуджених.

В межах договору про співпрацю між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та  Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції викладачі факультету психології братимуть активну участь у практичному забезпеченні окреслених питань.

Доктор психологічних наук, начальник Західного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Міністерства юстиції України Володимир Кощинець поділився досвідом проведення тренінгів викладачами факультету психології для пенітенціаристів Західного міжрегіонального управлінням з питань виконання кримінальних покарань на базі Центру інноваційних освітніх технологій PNU EcoSystem, відзначив високій рівень ефективності тренінгового навчання психологів та високий професіоналізм тренерів – викладачів факультету психології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».