Тренінги для психологів установ виконання покарань

В межах співпраці ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” та Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань 22-23.10.2020р. відбулися чергові тренінги, в яких прийняли участь психологи установ виконання покарань. Тренінги були присвячені проблемі протидії деструктивним психологічним впливам в системі “працівник-ув’язнений”(кандидат психологічних наук, доцент Куравська Н.В.) та «професійному  вигоранню» й «професійній деформації» працівників установи виконання покарань (кандидати психологічних наук, доценти кафедри соціальної психології Чуйко О. М., Гринчук О.І.). За допомогою підібраних тренінгових вправ, практик самоспостереження та різноманітних групових завдань учасники мали змогу напрацювати навички ранньої діагностики різних проявів деструктивного впливу та навички протидії йому. Набути знань та вмінь активної протидії стресу,  діагностики, профілактики та самодопомоги при синдромі «професійного вигорання». У груповій  взаємодії учасниками також були проговорені труднощі, проблеми та недоліки професійної діяльності психологів в установах виконання покарань, котрі найчастіше призводять до «професійних деформацій» працівників.