Робота секції теологія, релігієзнавство та історія релігії Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді

30 січня 2020р. на базі Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді відбувся усний захист наукових досліджень учнів-членів МАН.

Загалом на розгляд членів журі було представлено 105 наукових робіт.  Серед яких презентували свої роботи учні секції теологія, релігієзнавство та історія релігії, зокрема такі як Луцишин Ярослав (ІІІ-тє місце), Мизюк Роман (І-ше місце) та Попудник Юлія (І-ше місце).

Членом журі від Філософського факультету виступив доцент кафедри філософії соціології та релігієзнавства Богдан Рохман.

Журі відзначила високий теоретичний рівень представлених на конкурс робіт з філософії, релігієзнавства.

Конкурсантам було запропоновано обрати одну із спеціальностей філософського факультету ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника”.

Бажаємо подальших творчих здобутків! До нових зустрічей!