Зустріч студентів спеціальності «Психологія» з HR – менеджером компанії Insilico Soft Анастасією Барабашовою

В рамках навчальної практики студентів ІІ і IV курсів спеціальності «Психологія» відбулася зустріч із випускницею філософського факультету, HR – менеджером компанії Insilico Soft

Анастасією Барабашовою.

Анастасія розповіла про функції HR-менеджера та рекрутера в сучасних організаціях, про види й можливості аутсорсингу у сфері роботи з персоналом. Студенти дізналися також про особисті якості й професійні компетентності, необхідні для роботи HR-менеджера та рекрутера.

Обговорювались питання формування компетентностей майбутніх психологів під час навчання у ВНЗ, затребуваність на сучасному ринку праці гуманітарних знань і соціальних навичок.

Майбутні психологи задавали чимало запитань щодо труднощів у роботі фахівців по роботі з персоналом, про можливості професійного розвитку, кар’єрного росту й соціального забезпечення працівників.

Зустріч була інформативною та корисною.