Регіональна конференція “Євроінтеграція: сила можливостей”

Завідувачка кафедри соціальної психології та психології розвитку у Прикарпатський університет ім. В.Стефаника  доктор психологічних наук, професор Заграй Лариса Дмитрівна взяла участь у регіональній конференції “Євроінтеграція: сила можливостей” за участі Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе. Обговорювалися питання результатів та можливостей, які створюють євроінтеграційні процеси, що відбуваються в Україні. Лариса Дмитрівна  презентувала результати участі та досвід у міжнародному проекті Erasmus+ “Гендерні студії: крок до демократії та миру у сусідніх з Європою країнах”, який реалізовується на філософському факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зокрема, мова йшла про розробку магістерських програм та навчальних курсів за європейськими стандартами і впровадження інноваційних методів викладання.