Нагорода студентів факультету психології за кращі виступи на звітній університетській науковій студентській конференції

27 червня 2024 року на засіданні Вченої ради факультету психології відзначено  наукові досягнення студентів спеціальностей «Психологія», «Філософія».

За актуальні та змістовні виступи на звітній університетській науковій студентській конференції грамотами університету нагороджені:

Підсекція загальної психології

Котурбаш Каріна; студентка 2 курсу факультету психології, ОР бакалавр, спеціальність «Психологія»

Коваленко Дарія, студентка 2 курсу факультету психології, ОР бакалавр, спеціальність«Психологія»

Підсекція клінічної та реабілітаційноїпсихології

Статкевич Віталія, студ. І курсу ОР магістр ОП «Клінічна та реабілітаційна психологія»

Белей Наталія, студ. І курсу ОР магістр ОП «Клінічна та реабілітаційна психологія»

Підсекція соціальної психології

Швед Христина, студентка IV курсу ОР «бакалавр» факультету психології спеціальності «Психологія»;

Бойко Олександр, студент І курсу ОР «магістр» факультету психології спеціальності «Психологія».

Підсекція психології розвитку

Середній Андрій, студент 2 курсу ОР бакалавр факультету психології;

Матковська Ольга, студентка 1 курсу ОР бакалавр факультету історії, політології і міжнародних відносин.

Підсекція дитячої психології та психологічної практики

Данилюк Лілія, студентка IV курсу ОР «бакалавр» факультету психології спеціальності «Психологія», ОП «Дитяча психологія та психологічна практика»,

Карпів Михайлина, студентка IV курсу ОР «бакалавр» факультету психології спеціальності «Психологія», ОП «Дитяча психологія та психологічна практика»

Підсекція історичних та теоретичних проблем філософії

Николайчук Марія, студентка IІІ курсу, ОР «бакалавр» факультету психології спеціальності «Філософія»

Підсекція культурологічних, релігієзнавчихта соціальних проблем філософії:

Курко Віталіну, студентку IІІ курсу ОР «Бакалавр» факультету психології спеціальності «Філософія».

Грамоти вручила декан факультету психології Лариса Заграй. Викладачі факультету привітали студентів із досягненнями та побажали подальших успіхів.