Семінар «Підвищення рівня ментального здоров’я педагогів»

17 травня 2024 року в Івано-Франківському вищому професійному училищі сервісного обслуговування техніки (  ВПУ СОТ )училищі відбувся семінар «Підвищення рівня ментального здоров’я педагогів». Участь в заході взяла завідувач кафедри клінічної та реабілітаційної психології, кандидат психологічних наук, професор кафедри клінічної та реабілітаційної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Мирослава ГАСЮК, педагогічні працівники закладу освіти. Мирослава Богданівна провела зустріч спрямовану на збереження ментального здоровʼя педагога, ознайомила учасників заходу з особливостями організації та саморганізації праці педагогів, яка може бути спрямована на підвищення стресостійкості педагога, підвищення його самооцінки, рівня самоприйняття, зниження тривожності, самоагресії і самодеструкції.

Прикарпатський університет

Факультет психології