Дякуємо польським друзям за чергову гуманітарну допомогу

У рамках акції допомоги Україні до Прикарпатського національного університету надійшла польська гуманітарна допомога від канцелярії Президента Республіки Польща, дружини Президента РП, Міністерства закордонних справ Республіки Польща та приватних осіб.

Польська гуманітарна допомога – продукти харчування різних найменувань, медикаменти, засоби гігієни, подушки, покривала – буде передана, передусім, сім’ям тимчасово переміщених осіб та в лікарні. Зокрема, нашим колегам з Херсонського університету, який на період воєнного стану працює на базі Прикарпатського університету. Також через Центр польської культури та європейського діалогу в м.Івано-Франківську гуманітарну допомогу передадуть усім потребуючим.

«Така допомога є важливою для усіх, хто її потребує. Ми високо цінуємо підтримку керівництва Польщі і усіх небайдужих громадян Республіки Польща. Ми скеруємо допомогу, передусім, в осередки, де є діти, а також в лікарні та надамо її потребуючим. Робимо спільно добрі справи задля допомоги людям», – зазначив ректор університету Ігор Цепенда під час зустрічі з генеральним директором Міністерства закордонних справ РП Мацієм Карасінським.