Екскурсії університетом, консультації та знайомства – День відкритих дверей ПНУ

День відкритих дверей відбувся по факультетах та інститутах Прикарпатського університету в межах  проєкту «Обери своє майбутнє в Україні». Понад півтисячі відвідувачів, а це – майбутні абітурієнти, їхні батьки, вчителі, представники територіальних громад нашої області, побували цього дня в стінах ПНУ.

У межах програми Дня відкритих дверей відбулися зустрічі з деканами факультетів та директорами інститутів,  знайомства з викладачами та студентами, спілкування з випускниками ПНУ та працедавцями. Цьогорічні випускники мали нагоду дізнатися багато корисної інформації, зокрема, про освітні програми Університету, можливості безкоштовного паралельного навчання в Прикарпатському університеті та університетах Польщі.

Усі, хто завітав на День відкритих дверей, також мали можливість побувати в навчальних аудиторіях, науково-дослідних лабораторіях, музеях. Тут викладачі провели для відвідувачів пізнавальні екскурсії, цікаві майстер-класи та конкурси, консультативні майстерні, презентації посібників та демонстрації дослідів.

Впродовж Дня відкритих дверей всі охочі могли звернутися до Приймальної комісії ПНУ за консультаціями щодо проведення вступної кампанії 2022.

Як зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії ПНУ Едуард Лапковський консультації з питань вступу у Прикарпатський університет будуть надаватися фахівцями впродовж всього періоду вступної кампанії. Звертатися можна за контактами, вказаними на сторінці сайту Приймальної комісії ПНУ.