Університет продовжує активно пропагувати бадмінтон

Подальший розвиток проєкту «Бадмінтон і зір», активне залучення шкільної молоді до участі в ньому та широка популяризація цього виду спорту – про це йшлося сьогодні на спільній нараді керівництва обласної федерації бадмінтону та директорів ліцеїв Івано-Франківська, які є учасниками проєкту.

У робочій зустрічі також взяли участь голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Мирослав Карабін, президент федерації бадмінтону Івано-Франківська Дмитро Коротких та вчителі фізкультури ліцеїв – учасників проєкту.

«Бадмінтон – це сьогодні той вид спорту, який набирає цікавої динаміки. Завдяки вам і вашій підтримці ми реалізуємо цікавий проєкт. Бадмінтон потрібно і далі пропагувати. З одного боку ми хочемо розширити і зробити його масовим видом спорту, а з іншого – вивести на рівень спорту високих досягнень», – зазначив Ігор Цепенда,  ректор ПНУ, голова обласної федерації бадмінтону.

Під час наради присутні обговорили стратегію розвитку бадмінтону на Прикарпатті. У цьому контексті йшлося, зокрема, про підготовку тренерів з бадмінтону. Учасникам робочої зустрічі провели презентацію міжнародної програми Shuttle time. Це шкільна програма з бадмінтону, за допомогою якої учні можуть оволодіти базовими навичками гри в бадмінтон.

«Головними завданнями на часі є популяризація бадмінтону і починати потрібно з дітей шкільного віку.  Не менш важливою є підготовка вчителів з фізичної культури, тренерів для проведення занять зі школярами. Потрібно організувати для них курси з професійними бадмінтоністами. І ще одне – це професійний спорт. Потрібно готувати людей, які на професійному рівні будуть захищати честь міста чи області на змаганнях різного рівня», – зазначив Дмитро Коротких, президент федерації бадмінтону Івано-Франківська.

На завершення зустрічі голова обласної федерації бадмінтону, ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда вручив директорам ліцеїв набори для гри у бадмінтон, до яких входять сучасні легкі ракетки, комплект воланів, сітка.

Нагадаємо, ініціатором проєкту «Бадмінтон і зір» виступив президент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров. Проєкт реалізують спільно Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, обласна дитяча клінічна лікарня, обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Івано-Франківське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.