Презентація магістерської програми «Організаційна психологія».

15 березня на платформі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника об’єдналися науковці, практикуючі психологи, ділові люди Івано-Франківська в рамках профорієнтаційного заходу на тему: «Роль психолога в сучасних організаціях», який було організовано кафедрою соціальної психології.Запропонована тема викликала живий інтерес до вказаної проблеми і дозволила розкрити реальні запити працедавців до організаційних психологів: підвищення мотивації персоналу, розподіл рольової структури фірми, підбір персоналу, формування організаційної культури, ділових комунікацій та піару, іміджу організації, самоменеджменту самого керівника. В дискусії взяли участь: професор, завідувач кафедри соціальної психології Лариса Заграй, декан філософського факультету, професор Ігор Гоян, професор Любомира Пілецька, доцент Галина Федоришин, співвласник медичного центу Медатлант Віталій Монастирський, начальник відділу профорієнтації Івано-Франківського центру зайнятості Людмила Сірко, керівник сектору співпраці з міжнародними організаціями Івано-Франківської торгово-промислової палати Наталія Бартків, підприємець, депутат обласної ради Олександа Федорук, підприємець Володимир Швадчак, менеджер по роботі з персоналом фірми «Надія» Наталія Гультейчук, айчер менеджер Наталія Охмат, організаційний психолог Денис Бабинський.

У відповідь на реальні запити практики науковці кафедри соціальної психології презентували нову освітню магістерську програму міжнародного рівня «Організаційна психологія», яка покликана стати інструментом до вирішення багатьох проблем організаційного середовища та підготувати таких кваліфікованих фахівців як організаційний психолог, HR-менеджер, рекрутер, коуч, бізнес-тренер.

Учасники заходу дійшли висновку, що сучасний організаційний розвиток не може обійтися без організаційних психологів. Така постановка проблеми є дуже на часі, звертатися до психолога модно і за таким підходом майбутнє.