Урочиста Академія: вручення дипломів магістра

r00.JPG

Урочиста Академія з нагоди вручення дипломів випускникам університету відбулася сьогодні в Актовій залі. Більше восьмисот молодих фахівців отримали документ про завершення навчання за освітнім рівнем «магістр», з них 224 – з відзнакою.

Ректор університету, професор Ігор Цепенда, у своєму вітальному слові зазначив, що отримання  знань  – це постійний процес життя. «В університеті Ви сформували міцну платформу знань. І те, що Ви здобули в рідній Альма-матер, Ви повинні максимально використати, передусім, у своїй професійній діяльності», – звернувся до випускників ректор. Він також побажав молодим колегам добра, натхненної праці, віри у свої сили і нових звершень на благо розвитку рідного краю і України.

Випускники-магістри своєю чергою подякували викладачам за їх нелегку і клопітку працю, підтримку та розуміння. Після відбулося виголошення «Клятви випускника Прикарпатського національного університету» та виконання студентського гімну «Гаудеамус».

Урочиста Академія супроводжувалася святковим концертом за участі студентів та випускників Навчально-наукового інституту мистецтв.