Сьогодні диплом магістра мав отримати Герой Небесної Сотні Роман Гурик

Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні відбулися сьогодні в університеті. Рівно чотири роки назад, у найзапекліший час протистояння на Євромайдані, від підступного пострілу снайпера на вулиці Інститутській загинув 19-річний студент філософського факультету нашого університету Роман Гурик. Урочистості розпочалися з хвилини мовчання під символічну пісню “Гей, плине кача” та покладання квітів. Після отець Віталій церкви Різдва Пресвятої Богородиці провів Панахиду за Героями Небесної Сотні та всіма тими, хто віддав життя за свободу й незалежність України.

 

«За ці чотири роки ми відчули і розчарування, і гордість, і впевненість. Ми  почали усвідомлювати те, що саме кожен з нас має докласти свої зусилля і відбудувати нашу Україну. Ніхто не принесе нам дарованої волі. Саме ми своїм патріотизмом, своєю працею на благо нашої України, зможемо досягти тих мрій, за які віддали своє життя Роман Гурик і його побратими»,- сказав у своїй промові ректор університету Ігор Цепенда.

 

Ректор також зазначив, що сьогоднішній день є особливим ще й тим, що окрім вшанування пам`яті наших Героїв в університеті відбувається вручення дипломів магістра випускникам. У цей день диплом магістра з психології мав би був отримати і Роман Гурик.